Харків, вул. Полтавський шлях, 18
ЗНО
ЗНО ЗНО ЗНО
ПРО ЦЕНТР

Наша команда досвідчених викладачів завжди готова щедро ділитися своїми знаннями та напрацюваннями. Завдяки сучасній методиці викладання найскладніші теми пояснюємо легко. Тепер ти можеш не просто завчити, а й зрозуміти весь матеріал! Буде цікаво і навіть іноді весело.

Також ми будемо брати участь у тренінгах психолога та проходити пробні ЗНО. Це все для того, аби до ЗНО ти був повністю готовий - не тільки твої знання, а ще й емоційний стан.

Познайомимось ближче! Ось наша креативна команда. Це саме ті люди, які допоможуть тобі на відмінно скласти ЗНО.

ПРО ЦЕНТР
ЗНО ЗНО ЗНО
АКЦІЯ!
Вчись більше - плати менше! Обмежена кількість місць
1500 грн
Один предмет
2800 грн
Два предмети
3000 грн
4000 грн
Три предмети
4500 грн
ПРЕДМЕТИ
Сосницька Альона Володимирівна
Українська мова
та література
Сосницька Альона Володимирівна

Привіт! Я креативна та позитивна викладачка, яка обожнює українську мову та літературу. Ненавиджу сидіти на одному місці та монотонно щось вчити, тому пропоную цікаві заняття, що допоможуть вам з легкістю опанувати весь складний матеріал.

Хочеш успішно скласти ЗНО з української мови та літератури? Гадаєш, що це неможливо? Не любиш вчити правила та вважаєш, що твори українських письменників – це нудно? Думка про власне висловлення взагалі вводить тебе в депресію? Тоді тобі до нас! Разом ми полюбимо читати твори, навчимося писати правильно слова, а також вивчимо синтаксис та наголоси, використовуючи сучасний контент. А ще я підготувала дуже захопливу гру з української літератури. Цікаво? Тоді з радістю буду чекати на своїх заняттях!

Чернікова Анна Володимирівна
Математика
Чернікова Анна Володимирівна

Усім привіт!
Я викладачка математики. Умію не тільки давати дітям знання, але й вчу розуміти та любити цю дисципліну. Можу перетворити записи в зошиті в цікаву науку, яка не тільки буде доступна та зрозуміла, а ще навчить думати та з легкістю справлятися з задачами, які були поставлені.

Не треба думати, що математика це непосильна та недоступна наука. Я покажу, як з нею впоратися так, щоб ти зміг у неї закохатися.

Біляєв Іван Олександрович
Англійська мова
Біляєв Іван Олександрович

What's up? Я викладаю англійську в Nickname вже понад 2 роки і я насправді відчуваю що це - моє! Робота з підлітками, а особливо з абітурієнтами дається мені з великим задоволенням.

Протягом життя нам доводиться складати багато іспитів і ЗНО -один з них. Якщо ти вважаєш, що в школі ти отримав недостатньо практики слухання. Якщо, дивлячись на великий текст з частини Reading, впадаєш в ступор. Якщо який вже рік поспіль намагаєшся дізнатися "та хто такий цей ваш Present Perfect і чому дія в минулому, а він Present?!" Якщо досі шукаєш лайфхаки для того, аби набрати усі 14 балів за частину Writing, тоді ласкаво просимо на курс підготовки з англійської мови. Ми натренуємо твоє вухо на будь-який Listening, розберемо алгоритм виконання всіх типів завдань та навчимося набирати максимум за лист твоєму English pen-friend, якому і досі цікаво читати всі твої листи про все у світі.

Кіктенко Олександр Олександрович
Історія України
Кіктенко Олександр Олександрович

Мільйони портретів, дат, споруд ...і все це потрібно вивчити до ЗНО...

ІЗІ - скажу я, зі мною ти будеш орієнтуватися в історії краще, ніж в інста сторіз!

У цій науці логіки більше, ніж у будь-якій іншій, тому історію треба не зубрити, а розуміти.

Я студент, я не доктор наук, а всього лиш студент, який ще кілька років тому сам складав ЗНО (на 198 балів), тому добре знаю, що це таке, бо я пам'ятаю свої емоції, свої лайфхаки і свої помилки, тому вже точно знаю, як допомогти тобі!

Я гарантую, що ти зміниш свій погляд на історію, це більше не буде для тебе збірником дат, портретів та термінів, це буде як кіно!

Рассадiн Денис Андрiйович
Хімія
Рассадiн Денис Андрiйович

Доброго дня! Мене звати Денис. Мені 18 років і я студент 2-го курсу хімічного факультету ХНУ. Мій бал ЗНО - 200.

Вас може зацiкавити, як такий молодий хлопець може бути викладачем? Усе просто: 4 роки безперервної роботи, конспектування підручників, заняття з професорами і тисячi розв'язаних задач дали свої плоди.. Я призер 3х шкільних олімпіад з хімії IV (Всеукраїнського) етапу, і 4 роки поспіль брав золото в турнірі ім. Мечникова. Що я хочу - так це поділитися з ТОБОЮ своїми знаннями, щоб ти склав(ла) ЗНО з хімії не гірше сина маминої подруги.

Що тобі для цього потрібно? Хороший настрій та бажання працювати. Якщо у тебе є ці якості в тій чи іншій мірі, то я з радістю запрошую тебе в нашу команду і ти побачиш, що вчити хімію не тільки легко, але й дуже цікаво.

Рикова Катерина Олександрівна
Біологія
Рикова Катерина Олександрівна

Біологія - це неймовірно цікавий науковий світ, який вивчає все наше життя. Разом з тобою ми зануримося в захопливу подорож цим світом. Моя пригода розпочалася в тому ж віці, у якому ти знаходишся зараз, і я жодної секунди не шкодувала про свій вибір. Як твій провідник, я зобов'язуюся поділитися всім своїм досвідом та секретами успіху! Ми перенесемося в минуле, де наука тільки зароджувалася і обговоримо майбутнє, яке без біології неможливо уявити! Ми вирушимо разом у країну Ботаніки, королівство Зоології, архіпелаг Генетики, будемо борознити моря Мікробіології і океани Вірусології.

Усі труднощі на шляху (наприклад, тести ЗНО минулих років) ми будемо долати разом - нікого з команди не залишимо в біді і розберемося з найбільш злісними завданнями.

Обережно! Після нашого курсу ти полюбиш біологію раз і назавжди!

ПСИХОЛОГ
Колодочкіна Оксана Георгіївна
Колодочкіна Оксана Георгіївна

Вітаю! Я психолог, і ми з тобою легко складемо ЗНО!
Гадаєш, неможливо не хвилюватися перед ЗНО? Не можеш сконцентруватися? Усе забув?

Ми з тобою визначимо спрямованість твоїх страхів, розглянемо психологічні причини прояви страху перед іспитом, знайдемо їх зв'язок з особистісними особливостями, визначимо схильність до стратегій опанування страхом, навчимося концентруватися і нічого не забути!

Думаєш - це складно? Ніяких нудних теорій. Ми на практиці відпрацюємо і "заглянемо ЗНО в очі"! Я чекаю тебе на своїх тренінгах!

ПРОБНЕ ЗНО
Ціна лише 200 гривень за предмет

Пробне ЗНО – це унікальна можливість відчути на собі всю атмосферу основного ЗНО. Наша команда зробить процедуру пробного ЗНО максимально наближеною, а саме: усі завдання пробного ЗНО відповідатимуть програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт основного ЗНО. Саме участь у пробному ЗНО допоможе тобі зрозуміти всі особливості, а також загартує тебе не боятися та впевнено почуватися на основній сесії.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Українська мова

та література

Понеділок та Четвер - з 17:45 до 19:45

Математика

Вівторок та П’ятниця - з 16:30 до 18:30

Англійська мова

Середа - 16:30, Субота - 11:30

Тривалість занять - 1.5 години

Історія України

Середа - 18:00, Субота - 10:00

Тривалість занять - 1.5 години

Хімія

Вівторок та П’ятниця - з 18:00 до 19:30

Біологія

Середа - 16:30, Субота - 10:00

Тривалість занять - 1.5 години